info@santemolmedikal.com / info@santemolgroup.com
Santemol Medikal

Kurumsal

Sanmol Medikal | Kurumsal

 
Santemol Group Medikal olarak kurulduğumuz günden itibaren hızlı birşekilde gelişen ürün gamlarımızdan Hastane Mobilyası , Medikal Tekstil ürünleri , Tek Kullanımlık steril ve non-steril ürünler , rehabilitasyon destek ürün gamlarını hem kendi imalatımız , hem de adımıza üretilen OEM ürünlerimiz sayesinde gerek toptan/perakende satış , gerekse kurumsal satış çerçevesinde hastane , klinik ve benzeri resmi/ özel kurum , kuruluşlara ihtiyaç olunan tüm ürün ve hizmetleri en ince ayrıntısana kadar projelendirerek , bu ihtiyaçları ekonomik ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılayabilmekteyiz.
 
 
Misyonumuz ; enerjimizi sadece ithalat yaparak ülkeye katma değer sağlayacak sağlık ürünlerinin ilk elden tedariğine değil aynı zamanda ülkemizin en acil gereksinimlerinden , ihracatın gelişmesi hususuna da gerekli önemi vererek faaliyetlerimizde üretim ve tedariği tarafımızca yaptırılan ürünlerin ihracat işlemlerinin artan bir ivmeyle devam etmesinin sağlanmasıdır .
 
Vizyonumuz ; Santemol Group Medikal olarak müşteri , toplam kalite ve maksimum fayda odaklı bir yaklaşımla gerek Türkiye'de ve gerek ihracata yönelik çalışmalarda üretici ve tedarikçi olarak sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz partnerlerimize ve kendimize ait markalar ile 'lider grup' konumuna erişmektir.
 
Değerlerimiz ; Herzaman olmazsa olmazlarımız arasında yer almasına en başından and içtiğimiz değerlerimizden başlıcaları;.
  • dürüst ve güvenilir,
  • lider, öncü ve yenilikçi,
  • müşteri odaklı ve kaliteli bir hizmetin gereklerini yerine getirmek ,
  • yaşadığımız ülkeye , etkileşimde bulunduğumuz topluma ,  çevreye saygılı ve duyarlı olmaktır .      
 
Stratejimiz :

Misyon ,Vizyon ve Değerlerimiz ışığında içinde bulunduğu faaliyet konusunda “ müşteriye , iş ortaklarına  , çalışanlarına maddi ve manevi bağlamda en yüksek faydayı sağlayacak akılcı çözümler ve uzun vadeli ilişkiler / işbirlikleri geliştirmek  ”dir.
 
Sizde bizim ile beraber çalışarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanmak , bizim ile gücünüze güç katmak istiyorsanız lütfen bizim ile beklemeden irtibata geçiniz . 7/24 bizim ile telefon , email veya faks yolu ile irtibata geçebilirsiniz ,size en kısa süre içerisinde talebiniz doğrultusunda yanıt verilecektir .
 
Saygılarımızla ,
 
 
 
 
 
 
 
 
                            
 
" Göz Örtü Seti İmalatı Kalça Örtü Seti İmalatı Extremite Örtü Seti İmalatı Artroskopi Örtü Seti İmalatı OPU Örtü Seti İmalatı T.U.R. Örtü Seti  İmalatı Sistoskopi Örtü Seti İmalatı Perkutan Örtü Seti İmalatıLaparoskopi Örtü Seti İmalatı Laparotomi Örtü Seti İmalatı Kraniotomi Örtü Seti İmalatı Sezeryan Örtü Seti İmalatıAnjiografi Örtü Seti İmalatı Embrio Transfer (E.T) Seti İmalatı Doğum Seti İmalatı K.B.B. Örtü Seti İmalatı Tek kullanımlık steril örtü seti İmalatı Tek Kullanımlık Önlük İmalatı Genel Cerrahi Ameliyathane Örtü Seti İmalatı Biopsi Örtü Seti İmalatı By - Pass By-Pass Örtü Seti İmalatı Kapak Değişim Örtü Seti İmalatı Kemoterapi Önlüğü İmalatı Takviyeli Önlük İmalatı Estetik Cerrahi Örtü Seti İmalatı Plastik Cerrahi Örtü Seti İmalatı Rinoplasti Örtü Seti İmalatı Minör Cerrahi Örtü Seti İmalatı Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü İmalatı Kolonoskopi Şortu İmalatı Tek Kullanımlık Ameliyathane Örtü Seti İmalatı Steril Ameliyathane Örtü Seti İmalatı "